Friese Kunstroute | Friesland

Nieuws

Nieuwbrief 1 Februari 2019

« Terug naar overzicht


Nieuwsbrief 4 – Keunstrûte 2019
 
In deze nieuwsbrief:

  • De folder is bij de drukker
  • Inschrijven voor deelname aan de Keunstrûte in 2019 kan nog tot eind maart
  • Kunst ruilen tijdens Keunstrûte Littenseradiel
  • Hulp in het organisatieteam gevraagd
 
De folder wordt gedrukt.
De folder wordt op dit moment gedrukt om tijdig klaar te zijn voor de folderdag van Bestemming Noardwest in februari. De folderdag van het nieuwe samenwerkingsverband Sichting De Greidhoeke en VVV Waterland is nog niet bekend.
Op de folderdagen wisselen recreatieondernemers en organisaties op het gebied van cultuur, zoals kunstroutes, Iepenloftspullen, musea, galerieën en onderwijsinstellingen, gegevens, folders en ander pr-materiaal uit en laten zij aan elkaar zien wat zij in huis hebben.
 
Inschrijvingstermijn Keunstrûte Littenseradiel 2019 sluit eind maart definitief
De inschrijving voor deelname aan Keunstrûte Littenseradiel 2019 en daarbij ook een vermelding in de folder te krijgen is begin januari geëindigd. Je kunt je echter nog steeds aanmelden met het aanmeldingsformulier op onze website; www.friesekunstroute.nl
Je krijgt dan alleen een vermelding op de website. Deze inschrijving sluit eind maart.
 
 
Kunstruil in jubileumjaar Keunstrûte Littenseradiel
 
Als extra onderdeel van deze jubileum kunstroute is er dit jaar gelegenheid om
Kunst te ruilen.
Het idee is opgedaan in kunststad Diepenheim waar ze dit al jaren doen.
Hoe werkt de kunstruil?
Je kunt als kunstenaar op de locatie waar je exposeert een werk van jezelf ter ruiling aanbieden.
Bezoekers kunnen op een A4 die je erbij hebt gelegd/gehangen aangeven wat ze aanbieden om in aanmerking te komen voor je kunstwerk.
Je kunt denken aan mensen die een tuinklus aanbieden, een B&B hebben waar je een weekend mag verblijven, die een verblijf in een vakantiehuisje aanbieden, die een diner voor 4 personen voor je willen koken, die een dag aan je huis willen schilderen, of je website willen verbeteren, of misschien zelf een schilderij of beeld hebben dat ze willen ruilen tegen jouw werk.
Het is de bedoeling dat je aan het eind van de dag kijkt of je op een van de aanbiedingen wilt ingaan of niet.  Belangrijk is dus dat bieders een telefoonnummer achterlaten bij hun aanbod! Het mooie is dat mensen die niet zomaar geld hebben voor een kunstwerk hebben liggen, door het aanbieden van een dienst, wel in bezit kunnen komen van een kunstwerk.
Kunstenaars die mee willen doen aan de kunstruil kunnen zich opgeven via organisatie@friesekunstroute.nl , wij kunnen dit vervolgens op onze website plaatsen zodat het voor alle bezoekers en deelnemers te lezen is.
Wat er de komende maanden staat te gebeuren
  • 31 maart sluit de inschrijving voor de Keunstrûte definitief
  • Eind april bewegwijzering en promotiemateriaal ophalen. Datum tijd en plaats volgen later.
  • Maandag 20 mei tussen 19.00 en 20.30 uur aanleveren kunstwerken voor de centrale expositie in Winsum (daarover meer in de volgende nieuwsbrief)
  • Vrijdag 24 mei opening Keunstrûte en centrale expositie om 20.00 uur voor genodigden
  • Zaterdag en zondag 25 en 26 mei ateliers en expositieruimtes open voor publiek
 
Het organisatieteam zoekt nog versterking:
Omdat aan het einde van seizoen 2019 een lid van het organisatieteam stopt zoeken wij een enthousiast persoon die de organisatie van Keunstrûte Littenseradiel komt versterken. Als je ons wilt helpen, dan kun je vanaf nu al op de achtergrond meedraaien om te kijken hoe ons team in elkaar steekt. Heb je interesse en wil je meer weten, neem dan gerust contact op met een van ons team.
 
 
Met vriendelijke groet,
Organisatieteam, Stichting Keunstrûte Littenseradiel:
 
Lieneke van der Kwaak, Jan Laferte, , Jehannes Hibma, Wikje de Jong, Jörg van Beem en Korrie van der Leij
 
==================================================================================
Publicatiebord (voor beeldende kunst, muziek en poëzie)
  • Hier kan jouw evenement staan
 
(Willen kunstenaars uit de Greidhoeke iets organiseren of deelnemen aan bijvoorbeeld een expositie, lezing of concert dan willen wij dat graag op het publicatiebord in onze nieuwsbrieven plaatsen.)
==================================================================================